pátek 15. června 2012

Cestovní kosmetická taštička - video.


Pěkný páteční den!

Konečně se mi povedlo nahrát video! Včera jsem se s tím patlala celé odpoledne, protože tenhle postarší počítač, co máme doma, odmítal nahrát věci z foťáku.. A tak jsem to včera vzdala. Dneska jsem to zkusila a ejhle, počítač se umoudřil.. Video je natáčeno v rychlosti před mojí včerejší cestou domů, takže nebyl čas ho nějak předělávat.. Ale snad se vám bude aspoň trochu líbit.


Jinak se vám musím pochlubit, opět jste mi pomohli, tím že jste na mě ve středu mysleli - příjimačky mám úspěšně za sebou a jsem přijatá na navazující studium.. Tak doufám, že ty dva roky ještě zvládnu a třeba dosáhnu titulu Ing.. Už jen to pomyšlení je vzrušující.. Ještě před rokem bych nevěřila, co všechno za tenhle rok zvládnu.. :D Takže co z toho vyplývá? Neházet hned flintu do žita, ale bojovat! :-)

Mějte se krásně a užijte si víkend! Konečně má být teplo, tak je třeba toho využít.

FACEBOOK x BLOGLOVIN x FORMSPRING

12 komentářů:

 1. bezva video :).Můžu se zeptat jaký odstín je ta Kate rtěnka ve videu?

  OdpovědětVymazat
 2. Je vidět, jak si o poznání odpočatější a veselejší než v minulém videu :-) Užij si to doma a krásný víkend! :-)

  OdpovědětVymazat
 3. Souhlasím s Térou :-) Vypadáš už mnohem uvolněněji a veseleji :-)Přeji hezký víkend a moc gartuluju k přijímačkám :-)

  OdpovědětVymazat
 4. super videjko tesime sa na dalsie ;)

  pozyvame ta na nasu giveaway o super ceny:
  http://jungleoflipstick.blogspot.sk/2012/06/big-bioderma-giveaway.html

  OdpovědětVymazat
 5. Tak to gratuluju k přijetí.:) Mám strašně ráda tvoje videa a tohle se moc povedlo. :)

  OdpovědětVymazat
 6. Super video, jsi moc pěkně namalovaná a máš krásné nehtíky. :)

  OdpovědětVymazat
 7. Hezké video, máš přijemný hlas, jen se na nás víc dívej. ;) Máš super nehtíky!
  Zaujalo mě, že nepoužíváš moc korektor, já se bez něj neobejdu. Jinak obsah mé taštičky závisí na tom, kam jedu. Pokud spím jen u přítele, tak ta většinu věcí mám a tahám jen taštičku s dekorativkou. :)
  A ještě jednou gratuluji ke přijetí a Ing. určitě zvládneš, já to také dala a rozhodně jsem si nemyslela, že to někdy dostutudji, když jsem nastoupila. Jinak náplň mojí práce je někde jinde než to, co jsem vystudovala. Takže i kdyžy studuješ třeba něco jiného než by jsi chtěla dělat, tak je to jedno a jdi si za tím, čeho chceš dosáhnout. :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ono je to docela těžký dívat se pořád do kamery, víš.. jsem z toho nervozní. :)

   Vymazat
 8. Všem vám moc děkuji! Jsem ráda, že se vám video líbí a děkuji za všechny ty pochvaly.. ani si to nezasloužím.. :) ale musím říct, že je ta změna vážně znát, sama jsem koukala, že oproti předešlému videu jsem tu plná života.. :D :)

  OdpovědětVymazat
 9. SOuhlasím s komentářem výše, víc se na nás dívej.. na mě to pak působí, jak když tě to nebaví, když to říkáš oknu :D..

  OdpovědětVymazat

Každý komentář mi udělá obrovskou radost! Děkuji! :)