středa 30. listopadu 2011

Nic a všechno.

Měla sem připraveného něco jiného, ale to přijde snad zítra. Dneska jenom pár obrázků, na více nemám. Sem utahaná a především znechucená ze školy. Na druhou stranu potěšená z dárečků, které se mi dnes zase nakupily. Něco málo sem koupila i sobě a navíc mi včera přišla objednávka od ELFu, takže vám mám zase co ukázat. A určitě i co recenzovat.. :D Ale přemýšlím, že si všechny ty věcičky nechám pod stromeček, abych tam vůbec něco měla, že.. :) No, ale končím s řečma, teď ty obrázky..


 Před pár dny jsem Džungli rtěnek (Candace Bushnellová) dočetla. Jestli máte rádi Sex ve městě, tak tohle je knížka od stejné autorky a přijde mi to psané v podobném stylu, takže by vás to mohlo zajímat. Já se občas smála, občas červenala, občas smutněla.. podle příhod hlavních hrdinek.. Můžu doporučit. Na večerní čtení před spaním ideální :-)
Přeji pěkný večer! :-)

9 komentářů:

 1. Aj tebe pekný večer a oddýchni si

  OdpovědětVymazat
 2. Hezký večer i tobě a děkuji za pěkné komentáře. :) Fotky jsou pěkné a Elf si nech určitě pod stromeček, vždyť Vánoce už skoro klepou na dveře. ;) Ten růžový kabátek (pokud jsem to dobře identifikovala :)) je super!

  OdpovědětVymazat
 3. Koukám, že puntíky vládnou tvému prsteníčku stále s oblibou (no nedivím se :-))... a pořádně si teď odpočni!

  OdpovědětVymazat
 4. super nechtíky :)
  a teším sa na recenziu :)

  OdpovědětVymazat
 5. Ta knížka může být fajn. :) Pěkný lak.

  OdpovědětVymazat
 6. Moc hezké fotky, přidávám se do klubu školou znechucených ;)

  OdpovědětVymazat
 7. nemáš na nehtech náhodou lak od essence -choose me? :D, jinak se těším na recenze elfu

  OdpovědětVymazat

Každý komentář mi udělá obrovskou radost! Děkuji! :)