neděle 27. listopadu 2011

Favourite: Twilight Saga Music.

Dnes sem se rozhodla opět pro něco trochu jiného. A naposledy (slibuji) se vracím k Twilight Sáze. Že miluju tuhle ságu víte, že sem blázen do knížek už sem psala několikrát, že sem blázen do filmů je evidentní, ale do čeho sem blázen asi nejvíc z celé ságy je hudba. Asi celkem s jistotou můžu říct, že ji mám na filmu nejraději. Bez ní by to nebylo zdaleka tak přitažlivé. Producenti a hudební skladatelé, pracující na tomhle fenoménu umí divy a dávají dohromady neuvěřitelně skvělou hudbu, kterou umí dát přesně do situace, kde se hodí.. Už od prvního dílu sem blázen do soundtracků a v podstatě je to jediná hudba, kterou nosím v přehrávači neustále. (Obvykle se mi písničky ohrajou a pak je mažu a dál neposlouchám - u hudby k Twilight tomu tak není.) Co se jednotlivých soundtracků týče tak nejlepší z nejlepších je ten ke Stmívání a Rozbřesku část 1. Soundtrack k Novému Měsíci a Zatmění trochu zaostává, ale i tam sem si dokázala najít pár oblíbených. Zatímco soundtrack Stmívání je laděn hodně do rockového stylu a balad, soundtrack k Rozbřesku je romantického rázu. Musím se přiznat, že u Rozbřesku mě dokáže rozbrečet jenom ta hudba, která ve filmu opravdu udělá svoje..

A teď jenom pár písniček, které sem si z každého dílu oblíbila:

Twilight:


Srdcovka ze všech nejsrdcovatější. Nejúžasnější písnička, jak co se textu, tak co se hudby týká... :-)New Moon:Eclipse:Breaking Dawn Part 1:


Nádherná, dokonalá....!A tuhle teď poslouchám pořád dokola. :-)

Tak, to by bylo asi vše.. samozřejmě jich poslouchám daleko víc, ale tohle jsou ty bestovky.. Asi to není článek pro všechny z vás, takže se na mě nezlobte. Pokud bude večer čas, přidám něco co by mohlo zajímat všechny.. :-)

Pěknou neděli!

6 komentářů:

 1. já Twilight Sagu moc nemusím, ale některé písničky jsou hezké:)

  OdpovědětVymazat
 2. Mě právě ve Twilight zaujala hudba, hlavně to, jak hrál Edward na klavír. To je nádherná písnička. :)

  OdpovědětVymazat
 3. Tak toto sa páči aj mne ...tú prvú mam ako zvonenie na Johnnyho

  OdpovědětVymazat
 4. některé písničky jsou pěkné :) (probíhá u mě giveaway)

  OdpovědětVymazat
 5. já teda slyšela jen ost prvního dílu, po dalších ani netoužim, ale miluju Supermasive black hole

  OdpovědětVymazat
 6. Veronique: Bellina ukolébavka (Bella´s Lullaby) je úžasná, to máš pravdu :)
  Alica: Mě zase každé ráno budí Bella´s Lullaby :) a hned se mi vstává s Edwardem lépe! :D

  OdpovědětVymazat

Každý komentář mi udělá obrovskou radost! Děkuji! :)