středa 14. září 2011

Nové radosti.

Někteří už pár dní netrpělivě čekají, tak vám konečně přináším nové věcičky.. Je jich málo, ovšem na další 4 balíčky čekám.. :D takže zase příště.. :)

Drobnosti z posledních nákupů, o kterých sem se již zmiňovala:Bílý náramek - Takko, Duo oční stíny Essence - Rossmann (ještě z výprodeje za 29,90 Kč).

A poštovní balíčky, které dorazily během tohoto týdne:
Úžasný heels, které sem si ihned zamilovala! Taky sem se o nich už zmiňovala - F&F a i s poštovným mě stály 160 Kč! Jsou úžasné, ač podpatek se zdá vysoký, tak jsou moc pohodlný a strašně se mi líbí na noze.. Snad se na nich nezabiju.. :D Zakoupeno na Net Shopping Area.

A dnešní balíček, který mi paní pošťačka přinesla obsahoval:
 Tuhle úžasnou a dokonalou bundičku...! Která mě stála i s poštovným, držte se: 230 Kč! :D Bála sem se, aby mi padla přes ramena, ale obavy byly zbytečné, padne jako ulitá a už se těším na podzim, až ji budu moci vytáhnout..! Dokonce dědovi (a ten mi většinou vše zkritizuje!) se líbí! :-) Zakoupena na Omlazeni.cz. Doporučuji se tam mrknout, mnohdy se tam najdou vážně poklady! :-)

 A když už jsme u toho nakupování, tak kdyby měl někdo zájem zvu ho do svého prodeje zde. Nebo stejné věci můžete naleznout i zde. Je to jenom pár věcí, co už neunosím, ale chystám se aktualizovat.. takže kdyby někdo chtěl.. :-)

Případné otázky můžete klást na formspring či na e-mail.

18 komentářů:

 1. Ta bunda je vážně skvělá! :) A taky se mi moc líbí ty lodičky :)

  OdpovědětVymazat
 2. Moc se mi líbí ty lodičky...ach!

  OdpovědětVymazat
 3. Tak to ti určitě doporučuju tam zajít :) Mají tam teď už delší dobu slevy a vyplatí se to. Já bych ti doporučila tuhle jahodovu řadu a nebo třeba jejich balzámy na rty, já mám jahodový, ale všechny jsou určitě skvělé. Něco vyzkoušej, nebudeš litovat :D

  OdpovědětVymazat
 4. Krásný věci! Hlavně ty lodičky vypadají fakt nádherně, už se těším až je uvidím "v akci" :-)

  OdpovědětVymazat
 5. ty boty jsou úžasný a máš pravdu na noze vypadají moc dobře a za tu cenu, no nekup to i ta bundička je parádní, líbí se mi tvůj styl

  OdpovědětVymazat
 6. Ta bunda je vážně skvělá :))

  No jinak já taky doufám, že to špatné období brzy pomine..Jinak děkuji za podporu :)

  OdpovědětVymazat
 7. ta bundička je úplně suprová :)

  OdpovědětVymazat
 8. hezké botečky :)
  a ty stíny nemají vůbec žádné třpytky?

  OdpovědětVymazat
 9. Boty jsou super, jen já bych se na nich asi zabila :D

  OdpovědětVymazat
 10. a já vůbec nevim že nějaké vyprodeje kosmetiky byly:(

  OdpovědětVymazat
 11. Děkuji za takovou záplavu krásných komentářů.. :) teď mám z nákupu ještě větší radost, když se kousky líbí i vám! :)

  OdpovědětVymazat

Každý komentář mi udělá obrovskou radost! Děkuji! :)