pátek 1. prosince 2017

První vánoční soutěž s GS Eladen! UKONČENO

Krásný páteční den vám přeji!

Co takhle začít víkend a hlavně nový a zároveň poslední měsíc tohoto roku soutěží? :) I na mém blogu se můžete těšit na vánoční giveaway. A abychom to všechno stihli, je nejvyšší čas soutěžení zahájit. Takže jdeme na to a jako první tu mám doplněk stravy GS Eladen Premium, ze kterého se budou moci radovat tři z vás.


GS Eladen Premium je přípravek, který účinně vyživuje vlasy, nehty a pokožku. Má zcela unikátní složení, obsahuje Strong Methionin Formuli a lisovaný olej ze světlice barvířské. Příznivě ovlivňuje kvalitu a vzhled vlasů a nehtů. Podporuje jejich obnovu a růst, působí také proti jejich lámání, třepení a u vlasů vypadávání. Vypíná pleť a navrací ji pružnost. Jednoduše po doporučených třech měsících užívání (to znamená devadesáti tabletách v balení) budete překrásné s bujnou hřívou, pevnými nehty a krásně čistou a vypnutou pletí :)

Podmínky soutěže:

1. Můžete sledovat můj blog a to přes GFC, Facebook nebo třeba Instagram. Není to podmínkou, ale ráda bych, aby vyhrál někdo, kdo má ponětí, o čem je tento blog a není jen náhodným kolemjdoucím. Navíc vám tak neuniknou další soutěže ;)

2. Napište mi, jak se (nejen) v zimě udržujete ve formě a zda využíváte doplňků stravy

3. Nezapomeňte připsat e-mail, na kterém vás budu kontaktovat v případě výhry.

4. A držte si palce.


Výherce vyhlásím přesně za týden, tj. 8. 12. 2017. Vyberu je náhodně přes Random.org, vyhlášeni budou zde v tomto článku a na Facebooku. Zúčastnit se můžou všichni z ČR a SR.

Hodně štěstí a krásný předvánoční čas! ♥

*Děkuji za poskytnutí produktů GS Eladen

Výherci: