neděle 25. června 2017

Velká narozeninová soutěž! UKONČENO

Krásný ba přímo nejkrásnější den vám přeji!

Mám pro vás překvapení v podobě velké narozeninové soutěže, která se váže přímo k dnešnímu dni ♥ 25. 6. 2011 totiž vznikl tenhle virtuální koutek, na kterém od té doby s láskou pracuji. V loňském roce jsem se obávala, že dalších narozenin se blog nedožije a ejhle, je to tady a šest let je za námi.. :) A momentálně píšu radši než kdy dřív a mám spoustu plánů i do budoucna. Tak snad mi to vydrží a za rok bude zase možnost se tu takhle sejít. Já v to budu věřit a doufat, že to tu vydržím nejen já, ale i vy :) Moc vám všem děkuji za přízeň, kterou mému blogu věnujete. Vašich komentářů, postřehů, sdílení i dalších projevů přízně si neskutečně vážím. Děkuji!


Jako malé díky tu pro vás mám soutěž o dva kosmetické balíčky. Najdete v nich značky jako Catrice, L'oréal Paris, Maybelline, Garnier, Dermacol, ale také třeba Castelbel nebo Le Petit Olivier, ať můžete vyzkoušet také něco jiného :) Za ceny děkuji všem značkám, které mne stále zásobují novinkama.

Pravidla této soutěže nechám maximálně jednoduchá:

1. Sledovat můj blog a je jedno jestli přes GFC, Facebook nebo Instagram (zkontroluji po slosování).
2. Zanechat v komentáři svůj e-mail, na kterém vás budu kontaktovat v případě výhry a číslo balíčku, který by vás potěšil více.
3. A zajímá mě odpověď na otázku: Jaká země či město je vaší vysněnou destinací?A pak už si jen držte palečky, ať přesně za týden, tj. 2.7.2017 při losování vyberu zrovna vaše jméno. Vybírat budeme náhodně přes Random.org. Zapojit se mohou všichni z ČR a SR.

Hodně štěstí a ještě jednou velké DÍKY! ♥

Výherci: