středa 24. června 2015

Giveaway aneb slavíme společně čtyři roky! UKONČENO

Krásný středeční podvečer!

Mám tu pro vás soutěž, kterou bych vám ráda řekla své velké díky. K dnešnímu dni to jsou přesně čtyři roky, co jsem založila svůj blog. Zítra to budou přesně čtyři roky od vydání prvního článku. Neuvěřitelné. A za to, že blog stále funguje vděčím hlavně vám, protože nebýt toho hnacího motoru, tak se na to asi dávno vydlábnu :) Ale článek plný díků bude až zítra, dnes spouštím narozeninovou giveaway!


Vyhrát můžete jeden ze tří balíčků plných kosmetiky, ve kterých najdete něco vhodného na léto, něco pečujícího, něco dekorativního.. takový velký miš maš jako je vlastně můj blog :P

Podmínky:

1. Být pravidelným čtenářem blogu přes GFC, případně Bloglovin (tentokrát opravdu jenom pro čtenáře blogu, pro Facebook a Youtube se bude konat jiná soutěž),
2. Zanechat pod tímto článkem komentář s vašim funkčním e-mailem a číslem ceny, která se vám zamlouvá nejvíce,
3. Napsat mi, co vás na blogu baví a nebaví, v čem blog zlepšit, případně jaký článek by vás zajímal.
4. Držet si palce :)

Balíček č. 1: Zubní pasta Signal White Now, Sebamed opalovací krém SPF 30, Dove deodorant Powder Soft, Tělový sprej Avon Naturals, 2x Baby Lips Electro, Pečující olej na nehty a okolí Essence, Matná rtěnka Essence, řasenka Lash Sensation Maybelline.


Balíček č. 2: Zubní kartáček Signal, Opalovací sprej Avéne SPF 20, Dove deodorant Powder Soft, Sprchový gel Avon Naturals, 2x Baby Lips Electro, Nude rtěnka Essence, The Nudes lak na nehty Essence, řasenka Lash Sensation Maybelline.


Balíček č. 3: Kartáček na zuby Signal, Opalovací krém La Roche-Posay SPF 50+, Dove deodorant Powder Soft, Tělové mléko Avon Naturals, 2x Baby Lips Electro, Lesk na rty XXL nude Essence, Bílá tužka na oči BarryM, řasenka Lash Sensation Maybelline.


Losovat budeme ode dneška za 14 dní, tzn. 8. 7. 2015. Vítěze vybere pravděpodobně Random.org, popř. vylosuji sama :) Zúčastnit se mohou všichni z ČR a SR splňující podmínky.

Hodně štěstí! :)

A pokud se vám zdá soutěží málo, sledujte Facebook nebo Youtube, kde se objeví soutěže o další dárkové balíčky :)

Děkuji za poskytnutí některých cen zastoupení: Maybelline, Dove, Signal, Essence, La Roche-Posay, Avon, Avéne, e-shopu Pinkpanda.cz.