sobota 21. ledna 2012

Saturday Exam.


Tak a je to za mnou. Další zkouška, výjimečně sobotní je za mnou a já jsem neskutečně ráda. Doufám, že jsem ji napsala, protože bych se znovu nerada učila milion dat týkajících se Evropské unie. Ale výsledky ještě nemám, takže dokud to nemám černé na bílém jsem trochu nervózní.

Abych se trochu uklidnila a nemusela čekat na vlak na nádraží, vydala jsem se do města, projít obchody.. No a jak už mě znáte, samozřejmě nezůstalo pouze u prohlížení a rovnou sem si několik věcí odnesla.. :D JO, to bych jinak asi nebyla já... :D Hned zítra vám to všechno vyfotím a ukážu. O nic nepřijdete, samozřejmě.. :-)

Ale to všechno až zítra, dneska sem zralá na sprchu a postel. Vidím to na Let´s Dance či Marii Antoinettu... :-) No a ještě mě čeká konečně v klidu prolistovat a pročíst novou ELLE.

V nové ELLE najdete kromě časopisu také taštičku. Ta už v ní jednou byla, tenkrát dokonce za více korun, tentokrát byla k časopisu zcela zdarma. A já už mám využití i pro tuto.. :-) 


A jak jste si dnešní den užili vy?

Tak já si jdu užít klidného večera (po dlouhé době) a zítra už to se mnou snad bude lepší.. Mějte se krásně, užijte si dnešní večer a zbytek víkendu!

10 komentářů:

 1. Ona je nová Elle? :D Tak to si jí musim koupit. ;)

  OdpovědětVymazat
 2. Už se těším až ukážeš nové věci :))

  OdpovědětVymazat
 3. Zrovna se dívám na Let´s dance. :D Mě teda osobně se ta taštička extra nelíbí, ale když byla k tomu časopisu, tak proč jí nevyužít. :)

  OdpovědětVymazat
 4. Sobotní zkouška za námi a teď relaxovat a užívat si nových věcí :)))Gaba

  OdpovědětVymazat
 5. Přeji, ať zkouška dobře dopadne. :)
  Já dnes trochu uklízela, motala se v kuchyni (pekla pizzu a dělala salát) a odpoledne spala. :)

  OdpovědětVymazat
 6. Tak super že to už máš za sebou ...my sme boli celí deň doma ...takže nič moc

  OdpovědětVymazat
 7. gratuluji ke zkoušce:-)
  vůbec si neumím představit, že bych teď měla zkouškové, jsem ráda, že to mám všechno už dááááávno za sebou:D
  včera jsem měla super relaxační den:-)

  giveaway u mě:-)

  http://color-beam.blogspot.com/2012/01/giveaway-1.html

  OdpovědětVymazat
 8. Tak to se těším, co sis koupila. A pokud ses koukala na Anoinettu, tak dej vědět, jak se ti líbila :) Já jsem včera byla bowlit na narozeninách kamarádky. ;)

  OdpovědětVymazat
 9. A kdy budeš vědět výsledek beru? :) Na co ses nakonec koukala? :) Jinak taštička je pěkná, ale víš, že já bych pro ní neměla využití :(

  OdpovědětVymazat

Každý komentář mi udělá obrovskou radost! Děkuji! :)