sobota 26. listopadu 2011

Gelový parfém.

Asi si někteří říkáte, co to zase melu..? Ale opravdu bych vám teď ráda představila gelový parfém. Tenhle zázrak sem dostala na jaře k narozeninám a od té doby ho nedávám z ruky. Gelový parfém Giordani White Gold je od Oriflamu. Je to orientální vůně, taková těžší, takže ideální na toto období. Prvky dominující ve vůni jsou jasmín, zimolez, pižmo a vanilka. Vůně hrozně dlouho vydrží, nanáší se štětečkem - kterým si můžete potřít pulzující místa a máte zajištěnou vůni na celý den. Je to 10ml balení, čili malé a dosti praktické.. Já ho nosím neustále v kabelce, je to dobrý parťák na cesty. :-) Takže tuhle věcičku můžu opravdu jenom doporučit! Většinou mi vůně z Oriflamu moc nevoní, ale tohle je opravdu zázrak, kterého se nevzdám. Aktuální cena je 199 Kč. Takže pokud byste nevěděli, co mamince, kamarádce, sestře nebo tchýni k Vánocům, myslím, že tímto dárkem nikoho neurazíte.. Kdyby měl někdo zájem může se podívat tady.A jaké vůně preferujete vy? Kořeněné, sladké, citrusové,..? Jaký je váš jednoznačný favorit..?

15 komentářů:

 1. to teda čumim jak puk :-D vypadá to zajímavě, to každopádně :-) A co tchýni, to opravdu nevím, no... jinak já mám radši asi takové sladší vůně, ale jen tak decentně :-)

  OdpovědětVymazat
 2. Ty jo, to jsem v Oriflame snad nikdy neviděla :D Vypadá zájímavě :)
  Já naprosto miluju Miss Dior-Cherie a Chloé :))

  OdpovědětVymazat
 3. Taky jsem o gelovém parfému ještě neslyšela, ale nápad se mi zamlouvá :)

  OdpovědětVymazat
 4. Tak o ogelovém parfému slyším poprvé, vypadá to zajímavě! Jinak já upřednostňuju vůně sladké, hřejivé, hodně ženské. :)

  OdpovědětVymazat
 5. Slyším o něm taky poprvé, ale vypadá pěkně. :)

  OdpovědětVymazat
 6. Vypadá zajímavě, ale taky mi vůně Oriflame moc nevoní :(

  OdpovědětVymazat
 7. Tyjo, to je poprvé, co slyším o gelovém parfému. :D Vypadá dobře. :) Já mám rdaši spíš takové sladší vůně.

  OdpovědětVymazat
 8. Já o tom slyšela, ale preferuju klasický parfémy(:

  OdpovědětVymazat
 9. Vypadá to zajímavě, takovou věcičku vidím poprvé. :)

  OdpovědětVymazat
 10. Sem ráda, že sem vám mohla ukázat něco nového, neokoukaného :) já si tuhle věcičku nemůžu vynachválit, doporučuju! ;) a moc děkuji za komentáře! :)

  OdpovědětVymazat
 11. Zajímavé. Jsem zvědavá, jestli se budeme i v CR s takovými druhy parfémů více setkávat :)

  OdpovědětVymazat

Každý komentář mi udělá obrovskou radost! Děkuji! :)